Ponožky

Vášeň pro tvoření a módní vzory v kombinaci s efektními barvami vyústily v originální produkty, mezi kterými si každý najde to své. Naše barevné ponož

Podkategorie

 • Dámské

  Dámské ponožky máme roztříděny do několika kategorií jako ťapkybarevné nízké ponožky se vzory fauny a flóry a různými dalšími motivy, jednobarevné dámské ponožky, kotníkové barevné ponožky, kde naleznete taky spousty obrázků a také nepárové ponožky, jednobarevné vysoké ponožky, ať už bambusové, zdravotní či beztlakové ponožky nebo také vlněné ponožky do chladnějších dní. 
  Velký výběr vysokých dámských ponožek pak najdete v kategorii vysokých barevných a v neposlední řadě pak sváteční ponožky pro jedinečné příležitosti jako jsou Vánoce, Velikonoce apod. 

 • Pánské

  V této kategorii naleznete oblíbené barevné ponožky se vzory, a to ve formě nízkýchkotníkovýchlýtkových a vysokých variantách, ke kterým patří také sváteční ponožky. Nezůstáváme však jen u barevných ponožek, ale máme také klasiku v podobě jednobarevných nízkýchkotníkovýchvysokých elegantních s jemnými vzory nebo čisté a speciální nabídku pak tvoří sety pánských ponožek. 
  Naše ponožky jsou vyráběny z prvotřídních bavlněných vláken s přídavky elastanu, které jim dodávají na pružnosti. 
  U nás ale naleznete také bambusové ponožky, které jsou většinou sportovního rázu. 

 • Sety

  Dárkové sety dámských a pánských ponožek. V této kategorii naleznete jak sety elegantních ponožek, tak různých barevných ponožek pro zvláštní příležitosti jako jsou Vánoce, Valentýn, Velikonoce apod. Velká škála kvalitních bavlněných ponožek ve výhodných setech. 

 • Dětské

  Kvalitní kotníkové, vysoké a teplé dětské ponožky jistě udělají radost jak dětem, tak jejich rodičům, protože co nám udělá větší radost, než když vidíte naše děti šťastné a zdravé...
  Dětské ponožky s veselými vzory jsou vhodné také pro citlivou pokožku a jsou pro děti velice pohodlné.
  V nabídce najdete ponožky s roztomilými dětskými vzory jako opičky, dinosauři, autíčka, roboti, různá zvířátka, ponožky s koníčky jako je fotbal, hokej, hasičský sport apod. Stačí si jen vybrat :-) 
  V této kategorii ovšem naleznete také jednobarevné dětské ponožky. 

 • Návleky na nohy

  Návleky chrání vaše nohy před vlhkem a chladnem. Ve špatném počasí nebo blátivém terénu zůstanou vaše kalhoty a boty suché a čisté. Jsou nejen funkčním, ale zároveň módním doplňkem pro všechny ženy. 
  Návleky na nohy ovšem nejsou pouze záležitostí žen, ale také mužů. Ti však návleky na nohy využívají spíše v chladnějším ročním období. 

Aktivní filtry