Způsoby platby

 • Dobírkou (platbu hradíte hotově nebo platební kartou přepravní společnosti při předání zboží)  Žádáme zákazníky, kteří si zvolí platbu dobírkou v rámci ČR, aby měli předpřipravenou hotovost v přesné částce nebo platili kartou na terminálu řidiče. Pokud ale můžete, volte platbu převodem, online platební kartou nebo rychlou platbou přes platební bránu PayU. Děkujeme!

 • Platby kartou online - nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní platební brány PayU zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Záleží na tom, jak máte nastaven svůj internetbanking.
  Citlivé vstupní údaje, které zadáváte při ePlatbě a online platbě kartou, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran.
  Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

    

 • Bankovní převodem předem na náš běžný účet ČSOB ( číslo účtu 259296269/0300).
  Platební údaje budou vygenerovány po vytvoření a potvrzení objednávky a budou odeslány na email zákazníka. Zboží je odesláno dle dodacích termínů po připsání platby (obvykle 2 - 3 dny).
  Pokud tedy na svou objednávku spěcháte, volte raději způsob platby na dobírku, rychlé online bankovní převody nebo platbu kartou online.