Dámské

Dámské ponožky máme roztříděny do několika kategorií jako ťapkybarevné nízké ponožky se vzory fauny a flóry a různými dalšími motivy, jednobarevné dámské ponožky, kotníkové barevné ponožky, kde naleznete taky spousty obrázků a také nepárové ponožky, jednobarevné vysoké ponožky, ať už bambusové, zdravotní či beztlakové ponožky nebo také vlněné ponožky do chladnějších dní. 
Velký výběr vysokých dámských ponožek pak najdete v kategorii vysokých barevných a v neposlední řadě pak sváteční ponožky pro jedinečné příležitosti jako jsou Vánoce, Velikonoce apod. 

Podkategorie

 • Nízké, kotníkové a lýtkové dámské

  Nízké a kotníkové dámské ponožky od jednobarevných až po rozmanité vzory a obrázky. U nás si každá najde svůj vzor. Navštivte také naši prodejnu v Ostravě - Porubě.

 • Ťapky jednobarevné dámské

  Potřebujete, aby vaše ponožky nešly vidět v botách? Právě proto vám nabízíme velice nízké, neviditelné ponožky, tzv. ťapky! 

 • Vysoké dámské

  Vysoké dámské ponožky nabízíme z kvalitní česané bavlny, vybrat si můžete také bambusové ponožky, zdravotní ponožky s beztlakovým lemem apod. Vybírejte z široké škály jednobarevných ponožek anebo se zamilujte do veselých vzorů a obrázků!

 • Sváteční dámské

  Dámské ponožky pro jedinečné příležitosti, to jsou naše barevné ponožky na Vánoce, Velikonoce, ale také Valentýnské ponožky pro zamilované. Stylová nemusíte být jen vy, ale těmito ponožkami udělejte radost také svým blízkým. 

 • Nadkolenky

  Dámské trendy nadkolenky v rozličných barvách a vzorech. Naše nadkolenky krásně drží na noze a při nošení se tak budete cítit velice pohodlně. 

 • Zdravotní dámské

Aktivní filtry